Napíš nám!

Pozdravte nás 🙂

Ak máte na nás nejaké otázky, ozvite sa..
Napíš nám!

Ciele združenia

Cieľom združenia je organizovanie, podpora a rozvoj športových, kultúrno-spoločenských aktivít a súťaží na lokálnej a celoštátnej úrovni.

Združenie taktiež vykonáva aktivity spojené s rozvojom regiónu zamerané na zlepšenie situácie pre trávenie aktívneho oddychu, vzdelávanie ako aj ochranu životného prostredia.

Združenie bude rozvíjať svoje aktivity aj poradenskou, informačnou a publikačnou činnosťou

Zakladajúci členovia

Juraj Šintál
Juraj ŠintálPredseda o.z.

K behaniu som sa dostal cez kondičný tréning a aj vďaka knihe Born to Run. Bežecká „kariéra“ mi začala v októbri 2012 kedy som prebehol 4km. Tak som sa prepracoval k ultra-behom, ktoré ma lákajú najviac. Nemám „bedňové“ ambície, ale poteším sa tomu, ak skončím v prvej polovici štartového poľa kategórie mužov do 39r. , prípadne dokončiť pretek v limite, ak bežím ultra. Behám pretože môžem. Rád behám v spoločnosti s ktorou pokecám a dokážeme sa navzájom potiahnuť a hecnúc, ale niekedy ma môžete stretnúť aj samého s mojou vernou chlpatou slečnou. Obľubujem dobré jedlo a sem tam dvihnem aj zopár kilogramov železa. Nevyzerám, ale je to tak. ;-). Som ten, kto do mapy kreslí trasy.
Lukáš Záhorec
Lukáš ZáhorecPodpredseda o.z.
Klub: AŠK Slávia Trnava
Pracujem v oblasti marketingu a grafického dizajnu. Popri sedavej robote som nabral nejaké to kilečko nie svalovej hmoty, tak som začal behať (nejaké 3 roky sú tomu). Najviac sa zameriavam na beh na dlhé trate. Mám za sebou 6 maratónov a zatiaľ najväčší úspech na Košickom Maratóne Mieru kde sme získali dva roky po sebe zlato v hodnotení družstiev. Osobák na 42195 mám 2:37:53 z Barcelony

portfólio hotových projektov

Marek Šefčík
Marek ŠefčíkČlen výkonného výboru

S behaním som začal v lete 2012, keď mi váha ukázala trojciferné číslo. Špecializujem sa na maratónske trate, mojím skromným cieľom je absolvovať sto maratónov. Najrýchlejší som zatiaľ absolvoval v Dubaji za 3:18:38. Okrem behu zbožňujem hudbu, hlavne Metallicu. Stretnúť ma môžete hlavne v nedeľu doobeda, ako brázdim trnavské bežecké chodníčky. Poznávacie znamenie : Štramák lázenský
Matúš Rojko
Matúš RojkoČlen výkonného výboru

Som taký aký som. 🙂 Jednoducho moje meno ma presne vystihuje. Často lietam myšlienkami v oblakoch a najradšej ak pri tom aj behám. Mojim cieľom nie je bežat rýchlo alebo ďaleko, stači keď raz porazím Mareka. Ak zbadáte bežať po Trnave niekoho s baletným krokom, a bude zdraviť všetkých bežcov okolo, budem to pravdepodobne ja.
Michal Puškár
Michal PuškárČlen výkonného výboru
Klub: AŠK Slávia Trnava
Z chalanov behám asi najdlhšie, začal som uz ako prípravkár v trnavskej Slávii, za ktorú behám dodnes. Za mladších čias som sa orientoval na stredné trate od 800m do 5000m, v súčasnosti behám všetko a všade. Od kratších tratí som prešiel na cestné behy a každý rok sa snažím vylepšit svoje maximum na maratonskej trati. Behám preto, lebo ma to baví, navyše človek má možnosť spoznať nových ľudí, s ktorými sa dá pokecať o všetkom, aj ked väčšinou to končí debatou o behu.
Andrej Farkaš
Andrej FarkašČlen výkonného výboru

Po príchode na výšku som začal trénovať kickbox a thajský box. Na behanie som sa dal, aby sa mi zlepšila kondička a doladila váha pred prvým zápasom. Odvtedy mi to zostalo. V decembri ma Marek so Šinťom presvedčili na 1. maratón, ktorý som dokončil s časom 3:49:04. Plány do tohto roka sú zrýchliť sa na (pól)maratóne a začať znova zápasiť.
Ľuboš Puškár
Ľuboš PuškárČlen výkonného výboru

Beh ma vždy fascinoval. Na strednej som behával za Sláviu Trnava 800m. Potom nasledovala dlhšia pauza, aby som sa s ním opäť stretol, dúfam že natrvalo. Začal som chodiť na rôzne bežecké podujatia v Trnave a okolí 5km,10km,polhodinovka,hodinovka, až som sa prepracoval k polmaratónu a dúfam čoskoro aj maratónu.